Rośliny Bonsai powstały w Azji i obecnie wiele osób na świecie praktykuje hobby hodowania roślin bonsai. Czy wiesz jednak, kto posiada najlepsze odmiany roślin bonsai na świecie? Cóż, to słynni japońscy mistrzowie.

Próbowałem znaleźć sześć najbardziej imponujących drzew bonsai dla Waszego profilu. Są one unikalne w swoim realizmie, równowadze i pięknie. Jeśli chcesz zamówić rośliny bonsai online w Indiach, to nie są to dobry wybór. Te drzewa bonsai pomogą Ci docenić fascynującą i starożytną sztukę! Musisz spojrzeć na nie.

  1. Drzewo Bonsai z Shunkaen.

To niezwykłe drzewo bonsai słynie z powodu swojej wyjątkowej długowieczności. Ludzie wierzą, że drzewo ma 800 lat, co czyni je najdroższym spośród drzew bonsai. Właścicielem tego wyjątkowego drzewa jest najbardziej znany artysta bonsai, mistrz Kobayashi.

  1. Goshin, „obrońca duchów”.

John Y. Naka stworzył to drzewo bonsai Goshin. Swoje szkolenie w zakresie bonsai rozpoczął w 1948 roku. Tak więc jego ciężka praca się opłaciła! Jest to roślina leśna, którą stworzył. Później, w 1984 roku, ofiarował tego „obrońcę duchów” Narodowej Fundacji Bonsai. Obecnie jest ono wystawiane w Narodowym Arboretum Stanów Zjednoczonych.

  1. Drzewo Shohin, mały bonsai

To jest rzeczywiście wspaniały bonsai. To drzewo kwitnie w sezonie letnim. Podczas gdy w sezonie zimowym, daje małe czerwone jagody! Wysokość tego drzewa bonsai wynosi tylko 9,5 cm i jest posadzone na miniaturowej skale. John Pitt, znany garncarz, zaprojektował doniczkę. To małe drzewo bonsai jest kształtowane już od około dekady.

  1. Pinus Silvestris

Ten bonsai jest niezwykle wrażliwy, co jest jedną z wysoko cenionych cech drzew bonsai. Liście są gęste w Pinus Silvestris. To wygląda jak chmury na niebie! Właścicielem tego drzewa bonsai jest Stefano Frisoni.

  1. Drzewa w stylu chińskim

To drzewo bonsai jest jak krajobraz Pendżing, który jest popularnym chińskim krajobrazem. Należy do kolekcji Man Lung z Hongkongu. Realistyczną scenerią tego bonsai jest chińska śliwka ptasia. Jest również popularna w kolekcji roślin Ficus Bonsai. Drzewo to, zaprojektowane jak krajobraz z drzewami, skałami i miniaturowymi figurkami, umieszczone jest w cienkiej, prostokątnej doniczce. Donica jest wykonana z marmuru i nadaje drzewu bonsai niepowtarzalny wygląd.

  1. Kwitnące bonsai

Ten niesamowicie kwitnący bonsai to gatunek azalii, który ma zaledwie 14 cm wysokości. Późną wiosną lub wczesnym latem ten bonsai daje kwiaty. Drzewo kwitnie bardzo intensywnie. To drzewo bonsai jest sadzone w dobrze wyglądającej japońskiej doniczce. Właścicielem tego bonsai jest Wolfgang Putz.

Jeśli czujesz się wystarczająco zainspirowany, aby hodować rośliny bonsai w swojej kolekcji, to zacznij teraz. Rośliny Bonsai wymagają trochę pielęgnacji i mogą dobrze rosnąć w doniczce. Podaruj rośliny swoim bliskim, aby zachęcić ich do utrzymywania roślin domowych. W tym celu, można łatwo zamówić rośliny bonsai online i wysłać je do dowolnego miejsca na świecie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj