Standardowe elementy maszyn są niezbędne do zapewnienia prawidłowego funkcjonowania mechanizmu każdego urządzenia. Zastosowanie najlepszych, jakościowych rozwiązań z tej kategorii to klucz do zapewnienia maszynie właściwej pracy, a także zminimalizowania ryzyka wstąpienia w przyszłości usterek. Wysokiej jakości elementy maszyn są dostępne m. in. w ofercie niemieckiej marki KIPP – firmy, która od lat cieszy się uznaniem klientów z Polski i całego świata. Sprawdźmy, dlaczego warto zaufać jej doświadczeniu i skorzystać z oferowanych rozwiązań!

Niemiecka marka KIPP i jej oferta

KIPP to znane niemieckie przedsiębiorstwo, które od lat dostarcza swoim klientom wysokiej jakości elementów wykonanych głównie z metalu i tworzyw sztucznych. Firma powstała jako rodzinne przedsiębiorstwo w 1919 r., które obecnie posiada 8 filii w Europie i Stanach Zjednoczonych. Jedna z nich od 2010 r. mieści się także w Polsce.

W jej ofercie znajdują się zarówno standardowe elementy maszyn, jak i systemy mocujące, części do urządzeń, a także wyroby ze stali nierdzewnej i produkty wykonane na bazie tworzyw sztucznych. Wszystkie rozwiązania sygnowane logiem marki KIPP charakteryzują się wysoką jakością, precyzją wykonania oraz świetną dostępnością. Polscy klienci mogą zaopatrzyć się w nie w PGH, która jest polskim dystrybutorem marki KIPP.

Oferta KIPP jest obecnie bardzo rozbudowana. Jest więc w stanie zaspokoić potrzeby każdego klienta, który poszukuje części do swoich maszyn. Obejmuje ona ponad 36 tys. różnych produktów, z których z powodzeniem korzystają klienci z całego świata. Szczególnie dużym zainteresowaniem współczesnych odbiorców cieszą się klasyczne elementy wykonane z metalu i tworzyw sztucznych, standardowe elementy maszyn, systemy mocujące i elementy manipulacyjne. W ofercie KIPP polscy klienci znajdą także profesjonalne narzędzia, osprzęt do profili aluminiowych, szekle, akcesoria transportowe i wiele innych, przydatnych w przemyśle rozwiązań.

Wsparcie techniczne dla klientów KIPP

Zaopatrując się w rozwiązania marki KIPP, każdy odbiorca może także liczyć na profesjonalne wsparcie w zakresie ich doboru, dopasowania do swoich potrzeb, a także sposobu użytkowania. Marka jest znana i doceniana na całym świecie za doskonałe wsparcie techniczne, które zapewnia dla każdego klienta. Usługi doradcze są świadczone przez doświadczonych, świetnie znających poszczególne kategorie produktów doradców klienta, którzy są w stanie wskazać odpowiednie systemy mocujące, standardowe części maszyn, elementy manipulacyjne i inne poszukiwane przez klienta wyroby.

Oprócz tego, istnieje także możliwość skorzystania z bezpłatnych filmików instruktażowych, które pokazują, jak w praktyce używać wyrobów firmy, prezentują ich różne zastosowania oraz wykorzystanie zgodne z przeznaczeniem. Oprócz tego wszystkiego, marka KIPP słynie także z doskonałej logistyki. To właśnie za jej sprawą i ulepszeniom z zakresu automatyzacji, produkty marki mają szansę szybko i sprawnie dotrzeć do klienta oraz brać czynny udział w sukcesie jego biznesu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj