W jaki sposób najlepiej znaleźć fachowca, który mieszka blisko Twojego nowego mieszkania i zajmie się liczny i usterkami? Przeprowadzasz się do nowego miasta i jeszcze nikogo nie znasz? Przygotowanie sieci kontaktów z osobami, które dobrze sobie radzą z naprawami w danej lokalizacji nie jest łatwe. Najczęściej mają oni już swoich stałych klientów i niechętnie przyjmują nowe zlecenia. Dlatego warto wiedzieć, gdzie szukać informacji na temat potencjalnych możliwości zlecenia komuś mniejszej lub większej naprawy.

Przygotowanie sieci kontaktów specjalistów w Twojej lokalizacji

Dobry fachowiec jest bardzo często warty więcej niż możesz początkowo zdawać sobie sprawę. Jest w stanie naprawić każdą usterkę lub doskonale wie, kto w pobliżu ma takie zdolności. Jednak budowanie sieci kontaktów, kiedy zmieniasz adres jest bardzo trudne. W dużych miastach, na przykład w Warszawie okazuje się to szczególnie utrudnione, ponieważ społeczności są wymieszane, a niewiele sąsiadów tak naprawdę zna siebie nawzajem. W takiej sytuacji polecamy zbudować swoją sieć kontaktów jeszcze przed pojawieniem się pierwszych problemów. Zbieraj numery telefonów, zapisuj namiary i słuchaj, kogo polecają Twoi znajomi. W chwili kryzysu naprawdę podziękujesz sobie za ten pomysł.

Korzystaj z serwisu blisco.pl

Jeśli nie wiesz, kogo możesz spytać o radę, sprawdź serwis Blisco.pl. Znajdziesz tam telefon do niemal każdego specjalisty w Twojej okolicy. Twoja pralka przestała działać? Sprawdź w serwisie. Masz problem, bo łóżko nie mieści się w drzwiach? Z pewnością znajdziesz specjalistę. Używanie tego serwisu jest niezwykle proste i intuicyjne. Dzięki temu możesz bez problemu zająć się codziennymi sprawami bez obawy, że w sytuacji kryzysowej zostaniesz sam z problemem.

Okazuje się, że znacznie więcej osób ma obawy podobne do Twoich. Dlatego zebraliśmy w jednym miejscu wszystkich fachowców, którzy mogą odpowiedzieć na Twoje wezwanie oraz pomóc Ci rozwiązać problem. Zdobywaj kontakty i rozwiązuj usterki szybciej niż Ci się wydaje.

Zaangażuj się w lokalne społeczności

Jeśli korzystanie z internetu nie jest Twoją mocną stroną, zaangażuj się w życie lokalnej społeczności. Pomagaj innym w potrzebie i poznaj swoich sąsiadów. Odwiedzaj okoliczny market i zapamiętuj twarze osób, które też się tam pojawiają. Przekonaj się, że dzięki temu poznasz mnóstwo nowych osób, które chętnie nawiążą z Tobą relację.

Jeśli masz szerokie grono znajomych wśród lokalnej społeczności, na pewno znajdzie się wśród nich osoba, która miała podobny problem do tego, z którym Ty się aktualnie mierzysz. Wystarczy, że zapytasz swoich znajomych, co polecają zrobić lub gdzie zadzwonić, żeby naprawić usterkę. Może nawet okazać się, że Twój znajomy jest złotą rączką i po godzinach pracy naprawia zmywarki i telewizory. Możesz bez problemu skorzystać z jego usług, przy okazji polecając mu serwis Blisco.pl, gdzie może zarejestrować się jako fachowiec.

Sprawdź, co dzieje się w mediach społecznościowych z Twojej okolicy

Warszawa to jedno z miast, gdzie znaczna część życia dzieje się w mediach społecznościowych. Zaglądaj tam i obserwuj, co dzieje się w Twojej społeczności. Może okazać się, że właśnie tam ogłaszają się osoby, które poszukują klientów jako fachowcy z różnych dziedzin. Jeśli nie masz pewności, czy znajdziesz tam coś dla siebie, nic nie szkodzi Ci po prostu zajrzeć. Działa to podobnie jak w przypadku budowania sieci kontaktów na żywo. Poznając coraz więcej osób w internecie zwiększasz swoje szanse na sukces oraz odnalezienie złotej rączki, która pomoże Ci, kiedy Twój kran wybuchnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj