Praca w domu jest bardziej powszechna niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy masz pracę, która pozwala Ci całkowicie na telepracę, czy też robisz to tylko kilka dni w miesiącu, potrzebujesz miejsca pracy, które pomoże Ci wykonać zadanie.

ZNAJDŹ WSPÓLNY MIANOWNIK

Ważne jest, aby znaleźć niszę w mieszkaniu. Jeśli masz dedykowany pokój na biuro, to niesamowite. Jeśli przestrzeń jest mniej dostępna, to w porządku. Kącik w każdym pokoju może służyć jako dobre biuro. Możesz nawet przekonwertować przestrzeń w szafie, na poświęcenie której możesz sobie pozwolić. Ważne jest to, że wybierasz miejsce i angażujesz się w nie. Po tym pierwszym kroku, zamierzasz zbudować biuro wokół przestrzeni. Wybierz lokalizację, ponieważ jest to miejsce, w którym będziesz musiał pracować z minimalnym rozproszeniem.

ZDOBĄDŹ ODPOWIEDNIE MEBLE

Lokalizacja biura będzie decydować o tym, co możesz tam umieścić. Niezależnie od tego, gdzie to jest, pamiętaj, aby wykorzystać przestrzeń na ścianie. Zainstalowanie kilku półek może wzmocnić przestrzeń biurową bez konieczności pożerania reszty mieszkania.

Jeśli chodzi o samo biurko, być może trzeba będzie wykonać je na zamówienie. Pamiętaj, że możesz zbudować funkcjonalne biurko ze sklejki i kilku śrub, jeśli to konieczne. Wszystko, co naprawdę ma znaczenie, to to, że masz sprawne meble dla wybranej przestrzeni.

Kolejną rzeczą do zapamiętania są meble wielofunkcyjne. Otomana ze schowkiem może zdziałać cuda dla Twojego domowego biura. Może zwolnić miejsce na biurko lub narzędzia biurowe. W najmniejszym szczególe może służyć nawet jako krzesło lub dodatkowa przestrzeń robocza. Pamiętaj tylko, że ergonomia jest ważna, jeśli chcesz spędzać długie godziny w pracy w biurze domowym.

WYTYCZ SWOJĄ PRZESTRZEŃ

Czas być szczerym przez chwilę. Projekt Twojego biura nie jest kluczem do efektywności. Ty jesteś. Najważniejsze jest to, że przestrzeń biurową traktujesz jako dedykowane miejsce do pracy. Nigdy nie używaj miejsca na biurku w celu stworzenia ogólnego bałaganu. Nie oglądaj telewizji z fotela biurowego. Nie zacieraj granic między strefą mieszkalną a strefą roboczą. Dokładne rozgraniczenie ułatwi Ci powrót do pracy i do domu, nawet jeśli dojazd do pracy to tylko kilka kroków. Jest to kamień węgielny utrzymania produktywności w domowym biurze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj