W branży projektowania wnętrz coraz częściej możemy zauważyć rozwiązania, które łączą w sobie wyjątkową estetykę z funkcjonalnością. Do takich rozwiązań należą drzwi ukryte, które pomogą nam utworzyć minimalistyczny wystrój. W czym jednak tkwi ich sukces?

Drzwi PIU Design z ukrytą ościeżnicą

Drzwi ukryte, niewidoczne, zlicowane ze ścianą możemy wykonać na dowolny wymiar. PIU Design szyje na miarę potrzeb Klientów drzwi do ich wymarzonych wnętrz. Ukryte drzwi sprawdzą się świetnie w absolutnie każdym wnętrzu, zarówno mniejszym jak i większym. Drzwi z górną belką ościeżnicy, jak i bez niej pozwalają uzyskać efekt drzwi od podłogi do sufitu. W ofercie PIU znajdują się drzwi wysokie nawet do 300 cm.

Listwy cokołowe PIU – idealne z ukrytymi drzwiami

 

Eleganckie i minimalistyczne drzwi ukryte idealnie łączą się z listwami cokołowymi PIU, które doskonale wtapiają się w ścianę, po wypełnieniu jej płytką, parkietem lub płaskownikiem aluminiowym. Dzięki temu, Klienci uzyskują minimalistyczny efekt idealnie gładkich ścian.

Listwy wykończeniowe są niezbędnym elementem aranżacji każdej przestrzeni mieszkaniowej. Niezwykle ważne jest to, aby wyglądały stylowo i pasowały do całego mieszkania. Z oferty PIU Design Klienci mogą wybrać minimalistyczne listwy cokołowe.

Wybór odpowiednich cokołów zależy od stylu wnętrza. Najczęściej, cokoły dopasowuje się do koloru ścian oraz odcienia desek podłogowych. Nowoczesne aranżacje wnętrz wymagają nietypowych i innowacyjnych rozwiązań. Właśnie do takich z pewnością należy zaliczyć drzwi ukryte, których ościeżnica jest ukryta w ścianie. Dlatego w ofercie PIU Design znalazły się listwy cokołowe, ukryte w ścianie, dopasowane do aranżacji wnętrza. Dużą zaletą listwy cokołowej aluminiowej jest to, że można ją wykończyć aluminiowym płaskownikiem lub innym dowolnym materiałem.

Minimalistyczne listwy cokołowe PIU Design

Listwy cokołowe PIU Design to listwy aluminiowe przypodłogowe zlicowane ze ścianą, idealne do montowania do ścian murowanych oraz ścian kartonowo-gipsowych. Listwa przypodłogowa PIU idealnie wtapia się w ścianę, tworząc delikatne podcięcie.

Listwa przypodłogowa wpuszczona w ścianę – design i nowoczesność

Stosując drzwi ukryte najlepiej jest zastosować nowoczesne listwy, aluminiowe i ukryte. Efekt końcowy jest niezwykle stylowy, a wnętrze prezentuje się nowocześnie. Listwy idealnie współgrają z drzwiami, w których ościeżnice są ukryte w ścianie.

 

Aluminiowe listwy przypodłogowe PIU Design

 

Oferowane przez PIU Design listwy przypodłogowe umożliwiają otwarcie drzwi na 180 stopni. Dodatkowo zabezpieczają one ściany w dolnej części przed uszkodzeniami, jak i umożliwiają dosunięcie mebli czy szafek bezpośrednio do ściany. Dzięki listwom PIU uzyskujemy minimalistyczny efekt wizualny przy zachowaniu praktyczności użytkowania. Należy pamiętać o tym, iż listwy montowane są w ścianie po tynkach, ale przed położeniem podłogi. Możliwość wykończenia listew dowolnym materiałem o wysokości 70 mm i grubości 8/10 mm, typu: parkiet, spiek, płytka, szkło itp. lub wykończenia w aluminium brushed black, brushed dark brown albo wg. palety RAL. Listwy PIU zlicowane ze ścianą są wykonane z aluminium naturalnego i dostosowane do ościeżnic aluminiowych ukrytych PIU model 4.2, 4.5 i 5.0.

Dopasuj drzwi i listwy cokołowe do swojego wnętrza z PIU

Nie wiesz, jakie drzwi ukryte wybrać? Czym się sugerować ? Czym wykończyć ukrytą listwę cokołową? Jakie parametry i warianty kolekcji PIU sprawdzą się w Twoim wnętrzu? W Warszawie przy ulicy Litewskiej 10 znajduje się showroom marki, w którym można obejrzeć wszystkie dostępne modele drzwi ukrytych. Zaprezentujemy rożne rozwiązania, możliwości, a doradcy pomogą w podjęciu decyzji zakupowej.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj