Wiele osób, zwłaszcza przedstawicieli młodego pokolenia, szuka swojego miejsca na ziemi. Choć może to być kwestia dyskusyjna, to są w kraju nad Wisłą miejsca, w których można wieść życie wygodne, atrakcyjne i godne. Takim miastem od lat jest Gdynia, które zaskakuje swoim dynamicznym rozwojem i możliwościami.

Jeśli zwrócimy też uwagę na prężnie rozwijający się rynek nieruchomości, na którym wyróżnia się deweloper Invilla z luksusowymi nieruchomościami w Trójmieście, to Gdynia znajdzie się w ścisłej czołówce miejsc, w których warto „zakotwiczyć”.

Gdynia – miasto nie tylko turystyczne

Gdynia, położona na północy Polski nad Morzem Bałtyckim, jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się miast w kraju. W ostatnich latach władze miasta postawiły na szereg rozwiązań smart city, czyli miasta inteligentnego, które równają Gdynię z innymi krajami Europy. To m.in. nowoczesny system komunikacji miejskiej, w tym elektryczne autobusy i tramwaje, zmniejszające emisję spalin i poprawiające komfort podróży. W mieście nie brakuje niezwykle zaawansowanej sieci e-usług, nie tylko w wymiarze urzędowym, ale i wielu innych obszarach. Gdynia wiedzie też prym w Trójmieście w kwestii monitorowania jakości powietrza, rozwiązać w zakresie recyklingu czy odnawialnych źródeł energii.

Gdynia może poszczycić się również wyjątkowym położeniem. Mieszkanie w Gdyni to dostęp do pięknych plaż, które stanowią idealne miejsce do relaksu i rekreacji. Klif Orłowski i promenada wzdłuż morza to popularne miejsca spacerów i wypoczynku. Port morski w Gdyni, jeden z największych w Polsce, odgrywa kluczową rolę w gospodarce miasta, zapewniając miejsca pracy i rozwijając handel międzynarodowy.

Gdynia otoczona jest lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z licznymi szlakami turystycznymi i rowerowymi. To idealne miejsce dla miłośników aktywnego wypoczynku i kontaktu z naturą. Gdynia jest dobrze skomunikowana z resztą kraju oraz z zagranicą. Bliskość Gdańska i Sopotu oraz szybkie połączenia kolejowe i drogowe umożliwiają łatwy dostęp do innych dużych miast. Port lotniczy Gdańsk-Rębiechowo, znajdujący się w niedalekiej odległości, zapewnia szybkie połączenia lotnicze z wieloma europejskimi miastami.

To miasto portowe ma coraz bogatszą ofertę miastotwórczą. Liczne koncerty, wydarzenia kulturalne (z festiwalem filmowym na czele), wydarzenia sportowe, ogromna liczba urokliwych restauracji, barów i klubów sprawiają, że Gdynia żyje nie tylko w sezonie letnim. Coraz częściej to miasto odwiedzają Europejczycy i turyści z całego świata!

Nieruchomości w Gdyni – gdzie zamieszkać?

Rynek nieruchomości w Gdyni rozwija się wręcz ekspresowo. Kojarzona niegdyś typowo portowa Gdynia z blokowiskami czy starymi kamienicami robotniczymi to już przeżytek. Dziś w tym mieście tętni od nowoczesnej architektury doskonale wkomponowanej w portową zabudowę, od zmodernizowanych i zrewitalizowanych obiektów przedwojennych czy pamiętających czasy PRL-u. Gdynia pod kątem architektonicznym łączy tradycję z nowoczesnością i absolutnie nie jest to wyświechtany frazes.

W Gdyni pojawiło się w ostatnich latach mnóstwo zabudowy apartamentowej. Co to znaczy? Nieruchomości w Gdyni stały się luksusowe, a ulokowane są w gustownych, nowoczesnych budynkach. Interesują się nimi zarówno potencjalni mieszkańcy, jak i inwestorzy, którzy nabywają luksusowe nieruchomości na wynajem krótkoterminowy dla turystów. Luksusowe apartamenty w Gdyni to dobry pomysł na biznes.

Invilla – inwestor kreatywny i miastotwórczy

Luksusowe nieruchomości w Gdyni to domena jednego z trójmiejskich deweloperów – firmy Invilla. Zresztą branża nieruchomości wszelakich nie ma przed zespołem z Invilli żadnych tajemnic. Specjaliści doskonale wiedzą gdzie, w jakiej cenie i w jakim stanie technicznym są najlepsze nieruchomości do zakupu, pod wynajem czy do renowacji.

Invilla w swoim wieloletnim doświadczeniu nie tylko przez lata znalazła dla swoich klientów dobre miejsca do życia i atrakcyjne oferty nieruchomości, ale podjęła trud tworzenia przestrzeni do życia w Gdyni. Zaangażowany i doświadczony zespół postawił na luksusowe nieruchomości w samym sercu miasta, w dzielnicach centralnych. Osiedle Sea City stało się jedną ze śródmiejskich wizytówek Invilli, z kolei Gdynia Kamienna Góra to oferta dla osób szukających nieco więcej spokoju, ale z widokiem na Zatokę Gdańską i wciąż blisko cudownej Gdyni tętniącej życiem.

Jak działa Invilla?

Invilla to zespół kreatywnych, ambitnych i doświadczonych ludzi w szeroko pojętej branży nieruchomości. Zespół wyszukuje najlepsze dla klientów lokalizacje, pomaga zdiagnozować potrzeby mieszkaniowe, oferuje szerokie doradztwo odnośnie luksusowych nieruchomości w Gdyni, jak i wszystkich innych typów posiadłości, a nawet pomaga w kwestiach finansowania zakupów czy najmu. Na swoje barki zespół fachowców bierze też wszystkie sprawy formalne związane z zarządzaniem nieruchomościami. Co więcej, eksperci zajmują się profesjonalnym fotografowaniem mieszkań i domów, oprowadzaniem po nieruchomościach, a także rzeczoznawstwem i wycenami.

W zespole Invilli panuje przekonanie, że każdy klient jest tak samo ważny. Dlatego nie jest istotne, czy chcesz kupić luksusowy apartament w Gdyni, czy wynająć kawalerkę lub nabyć mieszkanie do remontu w kamienicy – w każdej kwestii eksperci z Invilla pomogą ci przejść drogę nabycia nieruchomości.

Wymarzony apartament w Gdyni może być Twój – skontaktuj się z Invilla i skorzystaj z  rad ekspertów.

InVilla – dane kontaktowe

Adama Mickiewicza 41
81-866 Sopot
tel.: +48 516 425 401
e-mail: biuro@invilla.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj