Pralko-suszarki to sprzęty, które wciąż nie cieszą się taką popularnością, na jaką zasługują – przynajmniej naszym zdaniem. Wybór jednego z takich urządzeń da Ci możliwość szybkiego wyprania i wysuszenia ubrań i jednocześnie nie zabierze dużo przestrzeni. Warto zwrócić uwagę jeszcze na to, że chociażby wybór pralko-suszarki Samsung EcoBubble może dodatkowo zmniejszyć Twoje wydatki na prąd[1]. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co jeszcze warto wiedzieć o pralkach i suszarkach Samsung      – przeczytaj ten artykuł!

Samsung i pralko-suszarka – dlaczego to tak dobre połączenie?

Na samym początku powiedzmy parę słów o tym, dlaczego pralko-suszarka Samsung to tak dobry wybór. Marka znana jest już od wielu lat z dostarczania do klientów rozwiązań i sprzętów elektronicznych wysokiej jakości. W pralce i suszarce Samsung znajdziesz również szereg unikalnych rozwiązań, których zadaniem jest maksymalne ułatwienie Ci wszystkich obowiązków. Doskonałym przykładem może być tutaj pralko-suszarka Samsung EcoBubble, ale bez uprzedzania faktów – przejdziemy do niej za chwilę.

Jeśli zastanawiasz się, jaką pralko-suszarkę slim wybrać, również powinieneś zwrócić uwagę na sprzęty oferowane przez markę Samsung. Pralki i suszarki potrafią zająć sporo miejsca, więc to całkiem zrozumiałe, że niektórzy mogą potrzebować nawet połączenia tych dwóch rozwiązań w wersji slim, by nie zabierać sobie cennego miejsca w domu. Przykładem takiego sprzętu jest chociażby model Samsung pralko-suszarka WD8NK52E3AW, który pomimo tego, że nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni, jest w stanie pomieścić aż do ośmiu kilogramów, jeśli chodzi o pranie      i pięć kilogramów w przypadku      suszenia.

Jakie technologie oferuje Samsung? Pralko-suszarka Samsung EcoBubble™ i nie tylko

Pralko-suszarki Samsung mogą zostać wyposażone w technologię EcoBubble™. Jakie korzyści może Ci ona zaoferować? Pierwszą z nich, o której już zdążyliśmy wspomnieć, jest kwestia mniejszego poboru energii elektrycznej. Dzieje się tak dlatego, że EcoBubble™ to specjalna, aktywna piana, która pozwala na pozbycie się z odzieży niechcianych zanieczyszczeń w niższej temperaturze prania. Jak nietrudno się domyślić, im mniej pralko-suszarka będzie musiała nagrzać wodę, tym na mniejsze rachunki będziesz mógł liczyć. To również spora ulga dla środowiska, które, jak wiadomo, zmaga się z problemem zanieczyszczeń i smogu, wynikających między innymi chociażby właśnie z produkcji energii elektrycznej.

Z tego powodu marka Samsung oferuje w swoich sprzętach więcej opcji, które przyczyniają się do ochrony środowiska. Przykładem mogą być tutaj pompy ciepła[2] montowane w suszarkach czy technologia Optimal Dry – z jej zastosowaniem spotkamy się chociażby w suszarce Samsung DV80T5220TW. Na czym ona polega? To bardzo proste – urządzenie posiada trzy czujniki, które cały czas czuwają nad parametrami jego pracy i są w stanie zmieniać je w razie potrzeby. Sensory monitorują chociażby temperaturę, czy wilgotność załadunku i suszarka automatycznie zmienia je podczas sesji suszenia.. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na jak najlepiej i najszybciej wysuszone ubrania, jednocześnie nie narażając się na zwiększone koszty opłat za prąd.

______________________

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

[1] Testy wg normy IEC 60456-2010 dla wsadu 4 kg: program Pranie Super Eco (WF80F5E5U4W) vs. bawełna 40°C bez EcoBubble™ (WF0702WKU). Wyniki mogą się różnić

[2] Na podstawie testów (zgodnie z normą IEC 61121:2013) dla wsadu 8 kg: pranie przy użyciu programu suszenia Bawełna z wykorzystaniem technologii Pompy ciepła (DV80F5E4HGW) vs. program suszenia bez użycia technologii Pompy ciepła (DV80H4100CW). Wyniki mogą się różnić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj