Zarówno pokój nastolatka, jak i domowe biuro muszą być odpowiednio wyposażone, ponieważ są to miejsca pracy, pomieszczenia, w których należy być skoncentrowanym. Pokój do nauki lub do pracy nie obejdzie się bez biurka z wygodnym fotelem, regału oraz komody z półkami, która przydaje się na akcesoria biurowe. Tytułowe pomieszczania łączy jedna rzecz, bez której panowałby chaos – regał, dzięki któremu można zapanować nad niekończącymi się stosami papierów, dokumentów, książek i zeszytów.

Regał do biura i pokoju młodzieżowego

W każdym profesjonalnym biurze znajdą się dokumenty, segregatory i inne niezbędne przedmioty potrzebne do pracy. W home office zazwyczaj jest ich mniej, jednak brak odpowiedniego miejsca na ich przechowywanie sprawia, że w pomieszczeniu panuje dezorganizacja, która jest wrogiem numer jeden dla koncentracji. Meblem stworzonym do przechowywania wyposażenia biurowego jest nic innego jak regał. W internetowym sklepie meblowym Park Mebli znajdziesz regały dla siebie — oferujemy regały zamknięte, otwarte z szufladami oraz otwarte z zamkniętymi półkami. Te z szufladami przydają się do przechowywania drobnych artykułów biurowych typu zszywacze, długopisy czy zakreślacze. Wybierając regały do biura, należy pamiętać, aby sprawdzić, czy na półkach zmieści się format A4 lub segregator.

W pokoju ucznia regał służy nie tylko do przechowywania książek i zeszytów, ten mebel może mieć o wiele szersze zastosowanie. Na przykład w pokoju nastolatki doskonale sprawdzi się jako organizer na torebki, kosmetyki i inne akcesoria. Z kolei w chłopięcym pokoju może być idealnym miejscem na wyeksponowanie akcesoriów gamingowych bądź kolekcji figurek kolekcjonerskich. Zamknięte regały z powodzeniem zastępują szafę, a ich szuflady – bieliźniarkę, dlatego będą niezastąpione w niewielkich pokoikach.

Regał do salonu i jadalni

Zamknięty regał w salonie lub jadalni jest idealnym sposobem na przechowywanie obrusów, zastawy stołowej lub ozdobnych naczyń. Warto wybrać mebel o głębokości większej niżeli standardowa, aby bez problemu zmieściły salaterki sałatkowe lub półmiski. Jeden taki regał może zmieścić wszystkie te rzeczy, które są używane okazjonalnie i nie ma dla nich miejsca w kuchennych szafkach. Z kolei otwarte regały są idealne do wyeksponowania dekoracji, ramek na zdjęcia lub kielichów na wino. Ozdobne szkło można pięknie podkreślić, montując dodatkowe oświetlenie na półkach, które subtelnie podświetli to, co się na nich znajduje.

Regał idealny na organizację

Regały są bliskimi przyjaciółmi organizacji, pomagają utrzymać porządek w każdym pomieszczeniu, w którym się znajdą. Dlatego zdradzimy Ci, jak gdzie jeszcze przydają się regały. Spiżarka domowa – szafka z otwartymi półkami doskonale sprawdza się na zapasy żywności, puszki czy puste słoiki, które czekają na sezon robienia weków. W wielu domach jest pomieszczenie, w którym przechowuje się buty, często jest to kotłownia, niewielkie pomieszczenie blisko drzwi wyjściowych lub pomieszczenie przechodnie, gdy domowników jest wielu, to niewielka szafka na buty nie spełni dobrze swojego zadania, wówczas lepiej zainwestować w regał, który pozwoli uporządkować obuwie. Ponadto regały przydają się w utrzymaniu porządku na strychach i w piwnicach, należy jednak pamiętać, że meble z płyty i drewna nie lubią wilgoci, dlatego w pomieszczeniach ze słabą wentylacją będą niszczały.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj